Op gezette tijden zullen wij aandacht besteden aan kunstwerken die in onze kerk te bewonderen zijn. Schilderijen, beelden en ramen zullen specifiek onder uw aandacht worden gebracht en waar mogelijk in detail toegelicht.

Mariakapel
Meimaand, Mariamaand.
Achter in de zijbeuk van de koepel onder het fraaie zangkoor bevindt zich de voormalige doopkapel. Om praktische redenen is deze evenals het bovengelegen zangkoor nier meer in gebruik. Het is nu de Mariakapel geworden. Links aan de muur ziet u een schilderij van Maria als de Moeder van Altijddurende Bijstand; kunstzinnig ingelijst door Adri Lisman. Tegen de achterwand staat een eenvoudig, antiek houten beeld van de Moeder Gods, Maria. Dit beeld is ongeveer 150 jaar oud en gemaakt van Schwarzwalder dennenhout. De barokke bidbank, afkomstig uit een deel van de Communiebank uit de vroegere biechtkapel, is daar zeer goed op zijn plaats. Het houtsnijwerk op de deur rechts is de aandacht ook meer dan waard.