Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Bezoek nabestaanden

In onze parochie hebben we een bezoekgroep nabestaanden. Deze heeft zich tot taak gesteld om, als er behoefte is voor nabestaanden van een overledene ondersteuning te geven in die moeilijke tijd. Dit doen we door op verzoek langs te gaan voor een gesprek, maar vooral...

Lees meer

Uitnodiging

U wordt allen van harte uitgenodigd, om na de eucharistieviering van zaterdag 1 december, een kopje koffie te komen drinken in het parochiecentrum. Dit ter gelegenheid van het afscheid van Bennie Grashof als koster van de locatie de H.Jozef.

Lees meer

Soos & Open Eettafel

Soos Op woensdag 21 november en 5 december is er weer een soosmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Open eettafel november/december Op dinsdag 20 november en vrijdag 7 december is er een Open Eettafel in de Mare, aanvang 12.00 uur. Opgave...

Lees meer

Lourdes Liefde Werk 2018

Geachte Parochianen In de laatste week van Oktober en de maand November, komen we weer bij u langs, voor een vrijwillige bijdrage van Lourdes Liefdewerk. Vorig jaar heeft het ons goed gedaan dat we een mooie bedrag hebben opgehaald, en waar we dan ook 1 pers. geheel...

Lees meer

Uitnodiging

Bij deze willen wij jullie uitnodigen voor de gezinsviering op zaterdag 24 november a.s. om 19.30 uur. We vieren dan Christus Koning. Maar Jezus Christus zag er helemaal niet uit als een Koning, Hij droeg geen kroon en had geen deftige mantel aan, woonde niet in een...

Lees meer

Herinneringsprentjes Allerzielen

De herinneringsprentjes die normaal met Allerzielen worden uitgedeeld waren op tijd besteld en verzonden door de drukkerij. Om een of andere reden zijn ze afgelopen week pas bezorgd. Ze liggen nu achter in de kerk om mee te nemen. Werkgroep Avondwake

Lees meer

Locatie nieuws

Herinnering Kerkbijdrage 2018 “Geef voor je kerk” Eerder dit jaar hebben wij alle parochianen van Beuningen benaderd voor een toezegging voor de actie Kerkbalans, met als thema “geef voor je kerk”. Allemaal willen we onze kerk graag in ons midden behouden als...

Lees meer

Johannes Passion 12 april 2019

U kunt zich hiervoor opgeven tot 1 december! Er zijn slechts 20 kaarten, mooie zichtplekken. Voorafgaand aan de uitvoering van de Johannes Passion krijgt u in huize Elisabeth, Gravenallee 11 Denekamp, een mooie introductie op dit meesterwerk van Johann Sebastian Bach,...

Lees meer

Pastorpraat

Terwijl ik dit schrijf laat de natuur zich op haar mooist zien in al haar kleurenpracht. Zo loopt het jaar ten einde. Niet alleen het kalenderjaar, maar ook het kerkelijk jaar. En dat is zelfs een maand eerder afgelopen. Op zondag 25 november vieren we in de liturgie...

Lees meer

32e zondag: Geven maakt rijker

Beste medegelovigen, ik denk dat u het misschien wel herkent uit uw eigen jeugd, de moeders die zich helemaal wegschenken om alles te kunnen geven aan haar man en kinderen. Zo herken ik ook mijn eigen moeder, altijd was zij de laatste die aan tafel zat, soms hadden...

Lees meer