Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Andersoortige viering

In de H. Nicolaaskerk vieren wij zaterdagavond 21 oktober om 18.00 uur tijdens een andersoortige viering: “Wereldmissiedag”. Enkele kinderen zullen gedachten lezen over samen delen en vrede. Burkina Faso staat centraal. Het jeugdkoor zal de muzikale omlijsting...

Lees meer

Onze parochiële begraafplaats

Vanaf de vroegste tijden zijn in alle beschavingen de mensen zeer respectvol omgegaan met hun overledenen. Pyramides, hunebedden en mausolea werden gebouwd om de doden te eren en daarmee eerbied en dankbaarheid jegens hen gestalte te geven. Het bouwen van...

Lees meer

Oproep aan leerlingen van de basisschool

Al vele jaren wordt er tijdens de doopvieringen op zondag gezongen door kinderen uit de hoogste groepen van de basisscholen. Door de pastores, de werkgroep en de doopouders wordt dit zeer gewaardeerd. Meestal is er elke maand een doopviering. Deze begint om 12.00 en...

Lees meer

Allerzielen

Donderdag 2 november vieren we Allerzielen en gedenken we al onze dierbare overleden familieleden, vrienden en parochianen. In het bijzonder gedenken we de overleden parochianen vanaf november 2016. 21 januari Tonnie Arends 85 jaar 8 februari Mini Bodde – Bonnes 87...

Lees meer

Ouderensoos & Open Eettafel

Ouderensoos Op vrijdag 10 november gaan we weer naar het toneel in Lattrop. Dit zal 's middags plaats vinden. In het volgende Kèèrktied meer informatie hierover. Open Eettafel Op woensdag 18 oktober wordt de Open Eettafel weer gehouden in Terra Nova.

Lees meer

Ouderensoos en KVO

Op woensdag 25 oktober komt de groep van "slachtvisite" uit Noordijk in Tilligte op bezoek. Dit vindt plaats in het MFA. 's Middags om 14.00 uur is er voor de leden van de ouderensoos een optreden van deze groep mensen. Ze brengen gezellige humoristische liedjes en...

Lees meer

Korte samenvatting jaarvergadering

Op donderdag 28 september jl. hebben we onze jaarvergadering gehouden. De rode draad in deze vergadering was “de toekomst van de kerk in Beuningen”. Uit de financiën bleek, dat we ondanks pogingen om meer geld binnen te halen en de kosten te drukken, nog steeds een...

Lees meer

4Youth

Hallo jongens en meisjes van 4Youth en hun ouders. Ook dit jaar organiseren wij als werkgroep 12-13 jarigen weer een vijftal avonden voor de 1e en 2e klassers van het Middelbaar Onderwijs. Deze avonden staan in het teken van gezelligheid en samenzijn en hebben elk een...

Lees meer

ALLERZIELEN

In de viering van Allerzielen op donderdag 2 november om 19.30 uur zullen we weer stilstaan bij onze dierbare overledenen. Na afloop van de viering zullen, als het weer het toelaat, de graven en het strooiveldje worden gezegend. U kunt meegaan in een stille tocht naar...

Lees meer

Actie Kerkbalans 2017

Wij houden u graag op de hoogte van de opbrengst van de actie Kerkbalans 2017. Tot en met september van dit jaar hebben wij een bedrag van € 18.800,00 mogen ontvangen, waarvoor onze hartelijke dank! Uw bijdrage maakt het mede mogelijk binnen de locatie onze...

Lees meer

Pastor Praat

Beste allemaal, Ik ga u niets nieuws vertellen als ik U zeg dat er in je leven plotseling veel kan veranderen. Sinds begin juni is het ook mij overkomen, van de een op de andere dag. Plotseling lig je in het ziekenhuis en even plotseling ben je ook weer thuis, met de...

Lees meer