Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

5e Zondag: Heer, hier ben ik

Op 27 oktober 1956 vertrokken 10 jongens tussen de 17 en 19 jaar van het Kleinseminarie in Zenderen, onder leiding van drie paters Karmelieten, met de boot vanuit Antwerpen naar Brazilië, om daar hun verdere studie af te maken en zich voor te bereiden hun het werk...

Lees meer

Open eettafel

Woensdag 20 februari Terra Nova om 12.00 uur is er weer een heerlijk 3 gangen diner. Iedereen is welkom en de eerste keer kost niets ter kennismaking. Wel even bellen met Ine 221358 of Dunja 221255.

Lees meer

Gezelligheid in Lattrop

Gezelligheid in Lattrop iedere derde dinsdag van de maand. 19 februari, 19 maart, 16 april, 21 mei, (2 juni), 18 juni 2019 Na de vakantie 17 september, 15 oktober, 19 november en 17 december. Iedereen is welkom van 14.00 uur tot 16.00 uur in de Parabool voor een kopje...

Lees meer

Kijkrepetitie kinderkoor

Op 25 februari organiseert het kinderkoor "De muzikale kids" een kijk-repetitie. Deze (wekelijkse) repetitie is van 18.30-19.15 uur in het parochiecentrum in Denekamp. Kinderen van de basisschool-leeftijd die het leuk vinden om samen te zingen zijn van harte welkom om...

Lees meer

Actie Kerkbalans – Mededeling

Afgelopen weken zijn de vele collectanten van de actie Kerkbalans bezig geweest de enveloppe te brengen en weer op te halen. Wanneer u onverhoopt niet thuis was en de enveloppe is bij u blijven liggen, dan kunt u ons zeer van dienst zijn door deze in de brievenbus van...

Lees meer

Mededeling pastor Jacobs

In een gesprek met pastor Jacobs heeft hij laten weten niet meer voor te gaan in weekendvieringen en uitvaarten en beperkt inzetbaar te zijn voor vieringen door de week. Wij waarderen zijn inzet de afgelopen jaren zeer en danken hem daarvoor. Namens het pastoresteam...

Lees meer

Carnavalsviering

Carnaval vieren 2019 begint en sluiten we af in de Plechelmuskerk. Dit jaar is dat dus op zaterdag 23 februari om 19.00 uur. Al vele, vele jaren beginnen wij, voor het echte carnaval begint, met een bijeenkomst in de kerk. Met CV de Bosdûvelkes en CV De Tuffelkeerlkes...

Lees meer

Stichting Leergeld Dinkelland

Sinds 2015 is binnen de gemeente Dinkelland de Stichting Leergeld actief onder de naam Stichting Leergeld Dinkelland. De afgelopen jaren hebben we al veel kinderen kunnen helpen. Afgelopen jaar 2018 waren dat 108 kinderen. Toch denken we dat nog niet iedereen op de...

Lees meer

Overweging 3 februari 2019

Vierde Zondag: Waar ben jij er één van? Wanneer ik als kind bij een vriendje aan te spelen was en er kwam bezoek, dan werd steevast aan mij gevraagd: “Woar bin ie d’r een van? Het is een typisch opmerking om iemand een plek te geven alsof de naam of afkomst er toe zou...

Lees meer

Overweging 4 februari 2019

Beste mensen, In de voorbereiding op deze viering op Maria Lichtmis, de opdracht van het kind Jezus in de tempel, bladerde ik in het plakboek waar wij de geboortekaartjes die wij ontvangen verzamelen. Heel bijzonder zijn de oudste, de geboortekaartjes van mijn...

Lees meer