Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Adventstocht De Lutte

16 december 2017 tussen 18.00 uur en 18.30 uur kan men starten bij de Plechelmuskerk. Met een wandeltocht van ongeveer 30 min. Met als titel “Op weg naar Kerstmis”. Wegens groot succes van voorgaande jaren hebben we dit jaar weer de adventstocht georganiseerd. In het...

Lees meer

Caritas “Zeepactie”

Sinds 2013 houdt de Caritas van Lumen Christi in samen werking met Caritas Maria Vlucht Losser en Caritas H. Plechelmus Oldenzaal in de Sinterklaastijd de “Zeepactie”. Ook dit jaar heeft de Caritas Lumen Christi deze “Zeepactie” weer op touw gezet. De actie houdt in...

Lees meer

Bericht alleenstaanden

Op woensdagmiddag 10 januari komen wij weer samen in het parochiecentrum. We heffen dan het glas op het nieuwe jaar en maken er een gezellige middag van. U bent van harte welkom vanaf 14.00 uur. Annie Hollink en Miny Meijer

Lees meer

OPROEP MISSIETENT TILLIGTE 2017

De Missietent Tilligte vindt dit jaar plaats in het weekend van zaterdag 16 december en zondag 17 december. Dit jaarlijks terugkerend gebeuren is alleen mogelijk met steun en veel enthousiaste mensen. We hopen wederom een beroep te mogen doen op jullie medewerking en...

Lees meer

Info omtrent 1e Heilige Communie

Beste ouders/verzorgers, U kunt uw kinderen vanaf nu aanmelden voor de 1e Heilige Communie in mei/juni 2018. Indien u een kind heeft op het speciaal onderwijs of elders en u wilt dat uw zoon of dochter meedoet met de voorbereidingen en het sacrament krijgt toegediend,...

Lees meer

Thema bijeenkomst voor mantelzorgers!

‘OMGAAN MET VERLIES HOE DOE JE DAT? ’ Beste mantelzorger, Iedereen krijgt vroeg of laat in zijn of haar leven met verlies te maken! Verlies van gezondheid, van baan of door overlijden van iemand die je dierbaar is. Of bijvoorbeeld wanneer het leven er door ziekte van...

Lees meer