Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

19e zondag: Engelenbrood uit de hemel

“Engelen bestaan niet!”, zo zong ooit Ron Brandsteder het openingslied bij zijn Honeymoonquiz, waarbij drie pasgetrouwde stellen tegen elkaar streden om een luxe huwelijksreis. Want dromen zijn vaak bedrog, zo zingt hij verder…. Maar toch kan het je overkomen, dat een...

Lees meer

Heilig Vormsel

Dit jaar wordt het Heilig Vormsel gevierd op zaterdag 2 februari 2019. Zit uw kind niet op scholengemeenschap De Meander of ’n Boaken en wil hij/zij graag deelnemen aan het Heilig Vormsel, dan kan dat. Wij vragen uw kind hiervoor aan te melden bij het parochiecentrum...

Lees meer

Boek achter in de kerk

Achter in onze kerk ligt een boek waarin parochianen en voorbijgangers een eigen tekst kunnen opschrijven. Onderstaand enkele notities welke in dit boek zijn geschreven: - Vandaag op bezoek in Lattrop, een mooie kerk in een prachtige omgeving, hou deze kerk in ere! -...

Lees meer

Nieuwe Doopgroep(-leden) gezocht

Vind jij de geboorte en doop een van de mooiste momenten van het leven? Wil jij jonge ouders ca drie tot vier keer per jaar daarin bijstaan? Dan zijn we op zoek naar jou! Of je nu jong, oud of van middelbare leeftijd bent! De geboorte en de doop is voor veel jonge...

Lees meer

Paaskaars 2017

Maandagavond 9 juli zijn wij van de Pastoraatgroep naar Hennie Berning geweest om daar de Paaskaars van 2017 te brengen door zijn ziekte, en wat hij ook voor de kerk doet. Hennie was er blij mee hij had een mooie standaard waar de kaars precies op paste en een mooi...

Lees meer

Het aanvragen van intenties (herhaling)

Het aantal mensen dat op de administratie komt om een intentie op te geven is sterk terug gelopen. Daarom zal de administratie vanaf 17 juli alleen op de dinsdagmorgen geopend zijn. U kunt natuurlijk altijd een briefje in de bus deponeren, per e-mail een intentie...

Lees meer

Theologisch geïnteresseerd?

In ons bisdom zijn, naast een priester en diakenopleiding, een paar mo- gelijkheden om pastoraal en theologisch geschoold te worden, als catecheet en diaconaal assistent. Achterin de kerk en in het parochiecentrum vindt u daarvoor informatie. Het gaat om toerustingen...

Lees meer

Doopdata

Zondag 30 sept. 2018 om 10.30 uur door Pastor Ingrid Schraven(pw). Voorbereidingsbijeenkomst: Donderdag 16 aug.2018 om 20.00 uur in Ootmarsum. Zondag 11 nov. 2018 om 10.30 uur door Pastor Ingrid Schraven(pw). Voorbereidingsbijeenkomst: Donderdag 18 okt. 2018 om 20.00...

Lees meer

Oproep nieuwe leden werkgroep Vormsel

Wij, werkgroep Vormsel ATOL zijn momenteel alweer begonnen met de voorbereidingen voor het Vormsel 2018-2019. Dit jaar beëindigen enkele leden hun werkzaamheden bij onze werkgroep Vormsel. En daardoor zijn wij op zoek naar nieuwe leden, ook om het voortbestaan van...

Lees meer

Het aanvragen van intenties

Het aantal mensen dat op de administratie komt om een intentie op te geven is sterk terug gelopen. Daarom zal de administratie vanaf 17 juli alleen op de dinsdagmorgen geopend zijn. U kunt natuurlijk altijd per e-mail een intentie aanvragen, een briefje in de bus...

Lees meer