Wereldmissiedag

In de H. Nicolaaskerk te Denekamp vieren wij  zaterdagavond 21 oktober om 18:00 uur tijdens de viering van Woord en Gebed, Wereldmissiedag.
Enkele kinderen zullen gedachten lezen over samen delen en vrede.
Burkina Faso staat centraal.
Het jeugdkoor zal de muzikale omlijsting verzorgen.
U bent allen van harte welkom!

Werkgroep Woorddiensten Denekamp
http://www.missio.nl/nieuws/BurkinaFaso.html

 

 

 

 


Kinderkerk De Lutte programma 2017

11 februari, 18.30 uur: Kinderkerk bijeenkomst – thema: Carnaval
11 maart, 18.30 uur: Kinderkerk bijeenkomst – thema: Vastentijd
26 maart, 09.00 uur: Presentatieviering Eerste Heilige Communie
9 april, 10.30 uur: Kinderkerk – palmzondag – Palmpasen optocht
16 april, 20.00 uur: Palmpasen-vuur – lampion optocht 20:00 uur (verzamelen)
13 mei, 18.30 uur: Kinderkerk bijeenkomst – thema: Moederdag
21 mei, 21.00 uur: Eerste Heilige Communie
25 juni, 09.00 uur: Eerste Heilige Communie – Terugkom viering
1 juli, 18.30 uur: Kinderkerk bijeenkomst – thema: Op reis
9 sept, 18.30 uur: Kinderkerk bijeenkomst – thema: Samen delen
7 oktober, 18.30 uur: Kinderkerk – Dierendagviering
4 nov, 18.30 uur: Kinderkerk bijeenkomst – Thema: Ik denk aan jou
16 dec, 18.00 uur: Kinderkerk – Adventstocht
24 december Kinderkerk – Kinderkerstviering

 

 


In onze parochie Lumen Christi wordt in elke geloofsgemeenschap wekelijks 1 of 2 keer gevierd: Op zaterdagavond en/of op zondagmorgen. Meestal hebben deze vieringen een traditioneel karakter en zien we maar weinig (jonge) gezinnen.

Gelukkig kennen al onze geloofsgemeenschappen gezinsvieringen. Dit zijn vaak eucharistievieringen of woord- en communievieringen waar een jeugdkoor, tienerkoor of themakoor zingt. Kinderen kunnen meestal actief aan deze vieringen meedoen. Deze vieringen worden voorbereid door onze gezinsviering- werkgroepen.
Ook kennen we steeds meer andere vieringen voor kinderen en het hele gezin: Zo zijn er speciale vieringen rond thema’s als dierendag en Franciscus, Sint Maarten, advent, kerst, palmpasen, Sinterklaas. Maar ook vieringen met een actueel thema (b.v. pesten op school of een inzamelingsactie voor een goed doel). Vaak zijn dit korte vieringen met een heel nieuwe opzet. We zien in onze parochie dat kinderen en ouders hier graag komen.
Op deze webpagina vinden jullie vieringen speciaal voor kinderen en gezinnen.

IEDEREEN IS ALTIJD VAN HARTE WELKOM!