Aan het begin van het nieuwe jaar wellicht ten overvloede maar u kunt uw zoon of dochter nu nog steeds opgeven om het vormselproject 2023-2024 te volgen. Deze gaat in november 2023 van start. Nadere informatie hierover volgt op de informatieavonden. Deze informatieavonden vinden plaats op
– maandag 16 oktober in het parochiecentrum van De Lutte om 19.30 uur,
– dinsdag 17 oktober in het parochiecentrum van Ootmarsum om 19.30 uur,
– donderdag 19 oktober in het parochiecentrum van Denekamp om 19.30 uur.
Wie zijn/haar kind(eren) wil opgeven, kan dat doen via de contactpersoon van de werkgroep van de eigen geloofsgemeenschap of door een e-mail te sturen onder vermelding van de naam en de school waar het kind op zit of naar de coördinator.

voor Beuningen, Noord-Deurningen en Denekamp is dat Erna Olde Dubbelink, tolbult2@gmail.com
voor Ootmarsum, Lattrop, Tilligte en Agelo is dat Marieke Brunninkhuis, mariekestoolhuis@hotmail.com
voor De Lutte is dat secretariaat@lumenchristi.nl

Als u nog vragen heeft kunt u mij ook benaderen
mede namens mijn collega’s van het pastoraal team wens ik ieder een mooie start van het nieuwe schooljaar toe

Ingrid Schraven i.schraven@lumenchristi.nl
06 22924657