De bankjes zijn opgeknapt en weer teruggeplaatst; maar wel aan de zijkant, zodat er in het midden wat meer ruimte is ontstaan. De zitbankjes zijn met een rode kussenstof bekleed, zodat u comfortabel kunt zitten. En het nieuwe luidklokje kan bij activiteiten in de kapel of op het strooiveld en kerkhof geluid worden. Het is een mooi geheel geworden samen met de nieuw aangelegde parkomgeving met daarin het vernieuwde strooiveld. Een unieke plek waar Lattrop met recht trots op kan zijn.

Grote dank nogmaals aan de vele helpers en ondersteuners bij dit mooie project. En bijzondere dank aan de bedrijven B.T. Metaal en Zwiep Constructie voor het realiseren van de Twentse luidklok in het torentje van de kapel. En dank aan de Stichting tot Behoud Cultureel Erfgoed LattropBreklenkamp voor de aankoop en het beschikbaar stellen van deze luidklok,