Van 19 t/m 23 mei 2023.

We gaan dit voorjaar vanuit het bisdom Utrecht weer naar Banneux. Banneux is de bedevaartplaats in de Belgische Ardennen. Hier verscheen Maria in 1933 aan Mariette Beco. Om het u zo aangenaam mogelijk te maken is er een arts, en er zijn verpleegkundigen, brancardiers en vrijwilligers aanwezig. Geen gesjouw met koffers. U stapt in uw eigen regio in de bus. Indien nodig wordt u geholpen bij het in- en uitstappen, bij het eten en drinken, met douchen en het naar bed gaan. We hebben in Banneux voldoende rolstoelen en rollators. Als u dat wenst gaat iemand met u mee om een kaarsje op te steken of voor het kopen van een souvenirtje. In die vijf dagen volgen we een compleet pelgrimsprogramma. Elke dag is er een Eucharistieviering. We bidden een kruisweg,. We hebben een viering met handoplegging, bidden samen bij de bron en brengen een kaarsen en of bloemhulde aan Maria. Er is een bisschop aanwezig en we gaan met eigen priesters, dus alle vieringen zijn in het Nederlands. Wordt het u even te veel, dan kunt u even rusten. Er is voldoende tijd voor ontspanning. En dit alles voor een prijs van € 365,- alles inbegrepen.

U kunt verdere inlichtingen krijgen of zich opgeven bij:
propagandist : Ans Olde Theussink 06 27408273
propagandist : Bert Elferink 06 23770341
Eventueel komen we bij u thuis voor verdere informatie