Op 26 september is er een gezinsviering speciaal in het teken van het jaarthema in onze kerk: het Heilig Brood. Hierin kunnen kinderen leren over de betekenis van het Heilig Brood en hoe we daardoor één kunnen worden met Jezus. We horen ook een verhaal over hoe God voor Mozes en zijn volk zorgt voor een wonder in de woestijn. Ben jij ook zo benieuwd hoe God voor het wonder zorgt? Kom 26 september!
Omdat dit thema ook erg goed aansluit bij de eerste Heilige Communie willen we hiervoor speciaal ook de kinderen uitnodigen die de eerste Heilige Communie doen dit jaar.

Kom je ook?

wat: gezinsviering thema: Een met Jezus. Viering rond het H.Brood.
wanneer: zaterdag 26 september om 18.00 uur
voorganger: pastoor Munsterhuis
koor: kinder-en tienerkoor o.l.v. Karel Tijhuis
wie: gezinnen en allen welkom, speciaal aanbevolen voor de kinderen die dit jaar de 1ste Heilige Communie doen.