Dat wordt jaarlijks door een kind ontstoken aan de vredesvlam in Bethlehem en daarna verspreid door kinderen over de hele wereld. Zo ontstaat er al meer dan 25 jaar vlak voor kerstmis vanuit dat ene kleine vlammetje een oceaan van licht. Voor even vormen die vlammetjes samen een vuurtoren, die in het donker ons de weg wijst naar de vrede.
Als alles gaat zoals gepland, zullen wij dit jaar het Vredeslicht, op zondag 12 december, brandend, meebrengen uit Oostenrijk. Men zal vroeg in de ochtend arriveren bij Scoutingkampeerterrein St Walrick in Overasselt en daar het Vredeslicht overdragen aan de ambassadeurs. De ambassadeurs zullen zorg dragen voor het verspreiden van het Vredeslicht over alle provincies van het land. Het komt op 18 december ook aan in de locaties van Lumen Christi.
Klik hier voor het vredeslichtlied