We beginnen op 22 september met een spring evenement bij BOUNZ in Enschede. Een zaal vol met trampolines. Een Bounz-master legt uit, doet voor en begeleidt een spel genaamd Dodgeball. De uitnodiging hiervoor volgt in de tweede week van september.
Ook gaan we weer als een legertje hulp Zwarte Pieten naar de ouderen in Gerardus Majella. We bezorgen hen op 22 november een gezellige sinterklaasavond.
In december ( datum nog niet bekend) kijken we naar een theaterstuk van ‘sTOF, genaamd ‘STILLE NACHT’.
Op 20 januari 2018 staat een reisje naar het Gevangenismuseum op het programma. De inhoud van die dag genaamd “Breek er eens uit! ’wordt later bekend gemaakt. Het zal je verrassen!
In de vastentijd gaan we iets doen rondom ‘eten’. Dit moet nog uitgewerkt worden. We gaan ook nog een film kijken en als klap op de vuurpijl gaan we ook nog overnachten in de kerk. Als slotfeest staat een waterspektakel in de planning.
Jullie merken het al, de voorbereidingen voor een Levendig JOIN US jaar zijn in volle gang!
Voor nu een fijne vakantie voor iedereen!

Namens alle begeleiders, Ans te Lintelo.