Op zaterdagmiddag 2 februari kwamen 8 jongeren met hun mobiele telefoon naar het parochiecentrum.
We zouden gaan SPOORZOEKEN. We begonnen natuurlijk met warme chocolademelk en een stroopwafel en toen vertelde Ans over ‘Voetstappen in het zand.’ Een heel mooi gedicht met een bijzondere betekenis. Eén van de jongeren kende het al.
Wij de mensen en de dieren, laten ook onze sporen na. Ons dorp Denekamp zit vol met sporen van Denekampers. Daarom heeft Amber zes hele leuke opdrachten geschreven waar we in groepjes naar gingen zoeken.
Daarvan of daarbij moest een mooie foto gemaakt worden. De foto’s werden om kwart over vier ingeleverd en toen hebben de juryleden Martin en Coen Morsink de foto’s beoordeeld. Onder het genot van een patatje hebben ze verteld wat ze zo goed vonden aan de foto’s. Elke groepje had in een categorie wel een winnende foto. Maar de uiteindelijke winnaressen waren Tess en Aniek. Dames van harte gefeliciteerd!
Het was een zeer geslaagde activiteit.