Na een succesvol Jozefjaar, met een fraaie expositie over de vader van Jezus in de vitrines en in de kerk, worden de vitrines rond de 1e Advent weer ingericht met kerstgroepjes en kerststalletjes. Dit wordt wederom verzorgd door Jan Riesewijk, die ook vorig jaar de vitrines sfeervol ingericht heeft.
Te zien zijn kerstgroepjes en stalletjes uit de hele wereld, de typische invloeden van een land of streek zijn in de kerstgroepjes vaak terug te vinden. Jan verzamelt al jaren kerstgroepen en stallen en exposeert o.a. jaarlijks in de Losserse Steenfabriek de Werklust. Zoals het er nu uitziet wordt deze expositie in de Steenfabriek dit jaar ook weer gehouden.
We hopen dat we met deze mooie kerstexpositie de ware betekenis van Kerstmis weer onder de aandacht mogen brengen van de bezoekers! De expositie is dagelijks te bezichtigen tot Maria Lichtmis 2022. Dat is tot 02-02-22.

Maria Wolbert-Closa Rodrigo
Locatieraadvoorzitter St. PLechelmus De Lutte