Voor stilte, gebed, het opsteken van een kaarsje, weet dat kerken open zijn.

In Beuningen, De Lutte, Denekamp en Noord Deurningen is de kerk dagelijks open.

De kerk in Lattrop is open op woensdag, zaterdag en zondag.

In Ootmarsum en Tilligte is de Mariakapel open.

Neem daarbij alstublieft de richtlijnen van RIVM in acht!

Palmtakjes

vanaf Palmzondag kunt u palmtakjes ophalen uit uw kerk. De meeste kerken zijn dagelijks open, de kerken van Ootmarsum en Tilligte die nu gesloten zijn zullen op Palmzondag, Paaszaterdag en Eerste Paasdag (Ootmarsum van 14.00 tot 16.00 uur) open zijn om u in de gelegenheid te stellen een palmtakje op te halen.

Om het afhalen zo goed mogelijk te laten verlopen en te voorkomen dat iedereen in de mand gaat rommelen, zullen de takjes los op een tafel of op de banken achter in de kerk liggen zodat u zo een takje kunt pakken.