Het verhaal van de heilige Sint Maarten gaan we beleven tijdens een wandeling/ speurtocht. Tijdens de wandeling komen we meer te weten over wie Sint Maarten was en wat hij doet met de man op het plaatje. Vind je het leuk om mee te doen? Kijk dan hieronder.

We hebben ook nog een leuke kleurwedstrijd van St. Maarten georganiseerd. Je kan hiervoor de kleurplaat uit het Preaksteulke gebruiken. Er zijn ook nog losse kleurplaten op te halen achterin de kerk. Je mag ook zelf een St. Maarten tekening of knutselwerkje maken en insturen.

Wat: St. Maarten wandeling/speurtocht

Waar: startpunt is de pastorie tegenover de kerk

Wanneer: zaterdag 31 oktober

Tijd: 16.00-16.30 uur

Wie: kinderen (alle leeftijden) met minimaal 1 ouder/begeleider

Tip: -doe lekkere stevige schoenen aan een warme jas

-Bij storm en regen gaat de activiteit niet door.

KLEURWEDSTRIJD oktober 2020