Parochie Lumen Christi verzorgt wederom een bedevaart naar Lourdes. Het betreft een gezamenlijke bedevaart met andere parochies uit het aartsbisdom.
Lourdes is de plek waar Maria verscheen aan Bernadette. Het is de plek ook waar zoveel mensen troost, hoop en vreugde van Maria mochten ontvangen. Anders gezegd: Lourdes is een plek waar de hemel de aarde raakt.
Programma
De reis geschiedt per vliegtuig. Tijdens het verblijf in Lourdes bezoeken de deelnemers van de bedevaart de heiligdommen en nemen zij deel aan diverse plechtigheden, zoals de lichtprocessie. Daarnaast is het mogelijk diverse bezienswaardigheden te bezoeken. Ook is er ruim de tijd om elkaar te spreken op een van de vele terrassen en voor een bezoek aan een van de vele winkeltjes.
De Lourdesbedevaart van parochie Lumen Christi duurt van zaterdag 29 april tot en met donderdag 4 mei. Vervoer naar en van Maastricht Aachen Airport is inbegrepen.

Aanmelden en voor meer informatie en opgave kunt u terecht bij
Elly Damhuis, telefoon 0633004962, e-mail ellydamhuis@kpnmail.nl
Theo Munsterhuis, telefoon 0653163563, e-mail t.munsterhuis@lumenchristi.nl
Ingrid Schraven, telefoon 0622924657, e-mail i.schraven@lumenchristi.nl

Aanmelden zo snel mogelijk; uiterlijk tot 1 april.