Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Pastorpraat

Het eerste meisje dat de beieraars mocht helpen met het luiden van de klokken vloog een paar meter de lucht in. Gegil en gelach alom! De volgende kinderen waren voorbereid; ze pakten het touw iets lager vast, waardoor de lancering iets bescheidener was. Dit jaar waren...

Lees meer

Jezus, de man naar Gods hart

Ik vind het altijd prachtig om te zien hoe kinderen lijken op hun ouders, hoe je gelijkenissen en karaktertrekken van de ouders of grootouders terugziet in kinderen en kleinkinderen. Zo mocht ik ooit een kleinkind dopen van een jong overleden nichtje, die haar...

Lees meer

Functie wijziging binnen het parochiebestuur

Marcel Meijer is vanaf heden geen lid meer van het parochiebestuur. Marcel wil nog wel graag betrokken blijven bij het parochiebestuur en heeft zijn kennis en expertise aangeboden om als “adviseur vastgoed” namens het parochiebestuur op te treden. Als parochiebestuur...

Lees meer

Inluidmoment actie kerkbalans

Zaterdag 18 januari in het kader van de actie Kerkbalans hebben kinderen van de kinderkoren en misdienaars uit de verschillende geloofsgemeenschappen van onze parochie de klokken geluid. Het was een vrolijke happening, het valt nog niet mee om aan de touwen te hangen...

Lees meer

Bisdombedevaart naar Ierland

Het Aartsbisdom Utrecht organiseert van 9 t/m 15 juni 2020 een bedevaart naar Ierland. Dit groene land staat bekend om de mooie natuur en de rijke rooms-katholieke historie. Voor meer informatie klik hier

Lees meer

Actie Missietent Tilligte 2019

De totale opbrengst van de actie Missietent 2019 bedraagt € 5.251,60 Een geweldige opbrengst!! Zowel binnen als buiten onze parochie zijn vrijwilligers het hele jaar door in de weer voor de actie Missietent Tilligte. Met name de breiclub Tilligte en de familie Ribbert...

Lees meer

Doopdata 2020 Tilligte

za. 18 januari 18.00 uur door Th. Munsterhuis voorbereiding 12 dec. za. 25 april 18.00 uur door José v.d. Bosch voorbereiding 19 mrt. zo. 14 juni 10.30 uur door Ingrid Schraven voorbereiding 14 mei.

Lees meer

Verliefd op de fagot

Al op jonge leeftijd hoorde Thomas Oltheten de fagot in het orkest en hij werd meteen gegrepen door de klank. En de liefde voor dit instrument is nooit meer overgegaan. Thomas bespeelt niet alleen de moderne fagot, maar ook de barokfagot, de dulciaan – de 17e eeuwse...

Lees meer

ACTIE KERKBALANS 2020 – Geef voor je kerk

Beste Parochiaan, Als kerk zijn we van betekenis in de samenleving. Als gemeenschap zien we naar elkaar om en delen ons geloof in God met elkaar in blijde en in minder mooie dagen, met zingeving, troost en richting. Dit beschouwt de kerk als haar hoofdtaak. Met het...

Lees meer

Kerkbalans 2019

De opbrengst bedroeg € 85.824,94. We danken alle parochianen die in het afgelopen jaar hun bijdrage hebben geleverd aan onze actie. Het geeft een goed gevoel van saamhorigheid. Thema Kerkbalans 2020 ‘Geef voor je kerk’ In de week van 27 januari gaat opnieuw Actie...

Lees meer