Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

De vormelingen worden gevormd!

De vormelingen van Denekamp, Beuningen en Noord-Deurningen waren er klaar voor op donderdag 12 maart jl. Die middag hadden ze in de kerk geoefend voor de vormselviering die twee dagen later, zaterdag 14 maart, zou plaatsvinden. Maar………..’s avonds kwam het bericht dat...

Lees meer

JAAR VAN DE EUCHARISTIE

Lezing ‘Eucharistie in de Kunst’, door mgr Woorts Mgr. Woorts, hulpbisschop van ons aartsbisdom, neemt ons aan de hand van een powerpoint-presentatie mee op reis door de kunstgeschiedenis en laat zien hoe in de loop der tijd de eucharistieviering is gewaardeerd en...

Lees meer

PASTORPRAAT: GELOVEN; WAT BEZIELT JE?

Beste mensen, Tegenwoordig durven wij nauwelijks over ons geloof te spreken. Bang misschien, omdat wij niet voor vol worden aangezien, of dat wij gepakt zullen worden op datgene wat wij daarover te vertellen hebben. Toch valt het mij steeds op, dat je zowel bij jong...

Lees meer

Oogstdankviering 2020 Coronaproof

Corona heeft ervoor gezorgd dat we tegenwoordig noodgedwongen anders met elkaar omgaan. Ook de kerk heeft zich aangepast. Zoals u misschien weet zijn tijden maar ook vieringen gewijzigd. Er wordt communie gedeeld in vieringen waar de diaken of priester voorgaan. Alle...

Lees meer

Informatieavond H. Vormsel

Op maandag 19 oktober om 19:30 uur is er een informatieavond over het H. Vormsel. Deze avond is voor ouders van wie het kind dit schooljaar in groep 8 zit (leeftijd 11-12 jaar). Tijdens deze avond wordt uitleg gegeven over het vormsel zelf, de route er naar toe en het...

Lees meer

Soos

Op woensdag 23 september en 7 oktober is er weer soos. Aanvang 14.00 uur tot 17.00 uur. U bent weer hartelijk welkom. Open eettafel Op vrijdag 2 oktober en dinsdag 20 oktober kunt u in de Mare weer deelnemen aan de open eettafel. Aanvang 12.00 uur. U kunt zich...

Lees meer

Bericht over het Vormsel

We gaan in oktober weer starten met het vormselproject. Met een aantal verrassende activiteiten, informatieve groepsbijeenkomsten en mooie gesprekken tussen ouders en kind bereiden wij ons voor op het ontvangen van het vormsel in maart 2021. Ouders/verzorgers van...

Lees meer

Corona maatregelen

Zoals U allen weet hebben wij in onze locatie/kerk een aantal corona maatregelen. Graag willen wij deze even bij U onder de aandacht brengen. Bij binnenkomst de handen desinfecteren en plaats nemen bij het gekleurde papiertje. (U gaat zo zitten dat U tegen het...

Lees meer

4YOUth

Hallo jongens en meisjes van 4YOUth en hun ouders, Helaas kunnen wij de activiteiten van 4YOUth op dit moment nog niet door laten gaan i.v.m. de corona. In januari komt de werkgroep weer bij elkaar om te kijken wat dan de mogelijkheden zijn. Wij hopen op jullie...

Lees meer

Heilig Vormsel

Dit schooljaar wordt het Heilig Vormsel gevierd op zondag 14 maart 2021. Zit uw kind niet op scholengemeenschap ATOL en wil hij/zij graag deelnemen aan het Heilig Vormsel, dan kan dat. Wij vragen uw kind hiervoor aan te melden bij het parochiecentrum van Ootmarsum,...

Lees meer

Locatienieuws

Gebruik parochiecentrum Het parochiecentrum wordt het laatste jaar veelvuldig gebruikt. Voor reservering kun je bellen met het parochiesecretariaat op woensdagmorgen tussen 9.00 en 10.00 uur. Of zelf even de kalender in het parochiecentrum invullen. Voor de sleutel...

Lees meer