Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Enkele mededelingen van de locatieraad

Van onze penningmeester Kathy Groeneveld is onlangs afscheid genomen. Zij heeft zich jarenlang ingezet voor onze locatie niet alleen als penningmeester maar tevens bij allerlei andere werkgroepen. We zijn haar daarvoor veel dank verschuldigd. Er werd haar namens de...

Lees meer

Het goede nieuws

Het gewone leven is door veel mensen weer opgepakt. Elkaar ontmoeten kan weer en dat is voor velen een onmiskenbaar geluk. Door toevallige ontmoetingen en gesprekjes weten we hoe blij men is met het einde van veel beperkingen. Eenzaamheid past niet bij mensen. Daarom...

Lees meer

Fietstocht Vredesweek

Fietstocht Vredesweek ‘Op weg naar een inclusieve samenleving’ Lumen Christi bestaat tien jaar. In het kader van dit tweede lustrum zijn er op zondag 19 september twee fietstochten uitgezet. Uiteraard voert de route langs de kerken en kapellen van Lumen Christi, maar...

Lees meer

Mariaviering met Processie in Ootmarsum

Op zaterdag 2 oktober is de jaarlijkse Mariaviering met Processie naar de Mariakapel. De viering vindt plaats in de H.H. Simon en Judaskerk in Ootmarsum om 18.00 uur, met als voorganger Diaken T. van Vilsteren. De zang zal worden verzorgd door het kinderkoor en het...

Lees meer

Bezoek Nabestaanden

In onze parochie hebben we een bezoekgroep nabestaanden. Deze heeft zich tot taak gesteld om, als er behoefte is voor nabestaanden van een overledene, ondersteuning te geven in die moeilijke tijd. Dit doen we door op verzoek langs te gaan voor een gesprek, maar vooral...

Lees meer

Collectanten gevraagd

Collectanten gevraagd voor de Nierstichting 19 t/m 25 september Voor de collecte van de Nierstichting welke dit jaar plaats vindt vanaf maandag 19 september t/m vrijdag 25 september a.s. zijn we nog op zoek naar enkele vrijwilligers om mee te helpen met deze collecte....

Lees meer

Gezelligheid kent geen tijd

Na een periode van stilte i.v.m. corona willen we de draad weer oppakken. Op dinsdagmiddag 21 september van 14.00 uur tot 16.00 uur zijn jullie weer welkom in de Pastorie. We beginnen met koffie en bijpraten met elkaar. Als het weer toelaat wandelen we naar het...

Lees meer

Dopen in de Plechelmuskerk De Lutte 2021

Heb je pas geleden een kindje gekregen en je wilt je kindje laten opnemen in onze geloofsgemeenschap door het te laten dopen? Dan kan je je hiervoor op een eenvoudige manier aanmelden: via deze link komt u op de Dopen pagina op deze Site.  Hier staat ook een digitaal...

Lees meer

Misdienaars/acolieten

Woensdag 1 september was voor onze misdienaars een gedenkwaardige dag. Voor het eerst sinds anderhalf jaar mochten ze weer helpen in een doordeweekse viering in ons parochiecentrum. We zijn blij dat het weer kan. En volgens de voorganger, diaken van Vilsteren en de...

Lees meer