Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Open eettafel & Ouderensoos

Open eettafel In de maanden juni en juli is er geen Open Eettafel. Ouderensoos Op 29 mei hebben we een bingo bij café Haamberg om 14.00 uur. 12 juni spelletjes bij café Haamberg 14.00 uur. Voor vragen kun je bellen met Suze Oude Lashof 221202 of Truus Groeneveld...

Lees meer

1e Vrijdagviering

De vieringen op de eerst vrijdag van de maand, werden beurtelings verzorgd door één van de pastores en door Harry Nijhuis. Wij denken terug aan de geweldige inzet van Harry en zijn dankbaar dat hij steeds in deze viering wilde voorgaan. Door zijn plotselinge...

Lees meer

Maandagavondvieringen

Op maandag 3 juni 2019 zal de allerlaatste viering op de maandagavond plaatsvinden. Na een goed onderling overleg met de betrokken voorgangers en kosters is besloten om deze viering na de vakantie geen doorgang te laten vinden. Dat betekent dat op de laatste maandag...

Lees meer

Uitnodiging

Beste parochianen, Op zondag 26 mei a.s. is de Mariakapellendag. Vanaf 10.30 uur zal er bij de Maria Cloese aan de Johanninksweg door ons Themakoor een aantal Marialiederen ten gehore gebracht worden met tussentijds een korte pauze en is er nog een verrassing voor...

Lees meer

Soosmiddag & Open eettafel

Soosmiddag Op woensdag 5 juni is er soos van 14.00 tot 17.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Open eettafel juni 2019 Op dinsdag 18 juni wordt u in de gelegenheid gesteld om in de Mare deel te nemen aan de open eettafel. Aanvang 12.00 uur. Opgave hiervoor kan bij...

Lees meer

Gezelligheid in Lattrop-Breklenkamp

Gezelligheid in Lattrop-Breklenkamp op dinsdag 4 juni (Feestweek) In de week van 2 t/m 9 juni (Feestweek) zal de “Gezelligheid in Lattrop-Breklenkamp” op dinsdag 4 juni een gezellige middag organiseren. De aanvang van deze middag is om 14.00 uur. En de bijeenkomst...

Lees meer

Open dag van het Huis te Breckelenkamp

Open dag van het Huis te Breckelenkamp voor inwoners van Lattrop en Breklenkamp zaterdag 08 juni Ter gelegenheid van de jubileumweek 200 jaar kerk en 200 jaar Jongkind is het Huis te Breckelenkamp op 8 juni a.s. van 10.00 uur tot 14.30 uur opengesteld voor inwoners...

Lees meer

Eerste Heilige Communie

Zondag 2 juni a.s. ontvangen 28 jongens en meisjes uit de Lutte voor de eerste keer het sacrament van de Eerste Heilige Communie. De feestelijke viering begint om 11.00 uur in de Plechelmuskerk in de Lutte en wordt voorgegaan door pastoor Munsterhuis. De...

Lees meer

Hallo allemaal

Over een paar weken is het zover. Dan doen wij onze Eerste Heilige Communie en wel op 2 juni om 9.00 uur. Binnenkort zullen onze foto mobiles in de kerk hangen. Maar wie zijn wij?? Daarom willen wij ons aan u voorstellen: Mijn naam is Noek Oude Ophuis, ik mag graag...

Lees meer

Een bijzondere viering!

Op 22 juni a.s. vindt een bijzondere viering in de kerk in Beuningen plaats i.v.m. het 40 jarig bestaan van het themakoor en het 25-jarig jubileum van haar dirigente Ursula Hesselink. In de afgelopen 40 jaar heeft het koor uiteraard veel veranderingen ondergaan. Van...

Lees meer