Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

VASTENACTIE 2020

SAMENWERKEN AAN EEN VEILIGE TOEKOMST, een eigen doelenproject van de parochies, H. Pancratius, Lumen Christi en H. PlechelmusIn samenwerking met Inge Kuiphuis uit Geesteren en MTC (Landarbeidersbeweging) in Guatemala en voor het eerst met de H. Plechelmus parochie en...

Lees meer

Vijfde Zondag: Deel het leven met elkaar

Dit jaar vieren we op grootse wijze 75 jaar bevrijding, een groot goed dat we vanzelfsprekend vinden, maar als we om ons heen kijken dit lang niet altijd is voor iedereen. Soms hoor ik oudere mensen die de oorlog en de bevrijding hebben meegemaakt, nog wel eens praten...

Lees meer

Actie Kerkbalans 2020

Inmiddels hebben onze vrijwilligers en vrijwilligsters van de jaarlijkse Aktie Kerkbalans weer de bekende enveloppe met intekenformulier Kerkbijdrage bij u bezorgd. De Aktie loopt dit jaar van 18 januari tot en met 1 februari 2020 met als thema: “GEEF VOOR JE KERK”....

Lees meer

Ouderensoos & Open Eettafel

Ouderensoos Woensdag 19 februari is er om 14.00 uur een gezellige bingo bij Koapman. Warm aanbevolen. Open eettafel Woensdagmiddag 19 februari open eettafel. 12.00 uur staat alles weer klaar. Mensen die ook gezellig willen mee eten kunnen even bellen voor zaterdag 15...

Lees meer

Actie kerkbalans 2020

Deze week gaat actie kerkbalans 2020 in onze locatie weer van start. U ontvangt dan de bekende envelop met informatie over de actie kerkbalans 2020. Hierin zit ook het gele inschrijfformulier voorzien van uw naamsticker. Wij vragen u vriendelijk het gele formulier in...

Lees meer

Workshop: Een hongerdoek maken

Een activiteit van Huis van spiritualiteit Op zaterdag 29 februari een creatieve workshop: “Een hongerdoek maken” Op zaterdag 29 februari, de 1e zaterdag van de 40-dagentijd, maken we een hongerdoek. Na een korte uitleg over het hoe en waarom van het hongerdoek maakt...

Lees meer

Actie kerkbalans 2020

Deze week beginnen wij weer met actie kerkbalans 2020 . Samen met dit parochieblad ontvangt u de envelop met informatie over de actie kerkbalans 2020. Hierin zit ook het gele inschrijfformulier voorzien van uw naamsticker. Het verzoek is het gele formulier met de...

Lees meer