Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Diocesane Kostersdag

In de Sint Catharinakathedraal en het Bonifaciushuis te Utrecht wordt op 7 december de diocesane Kostersdag gehouden. Het programma volgt nog, dit zal staan in het teken van het Jaar van de Eucharistie dat op 1 december 2019 van start gaat.

Lees meer

Allerzielen

Zaterdag 2 november vieren we Allerzielen en gedenken we al onze dierbare overleden familieleden, vrienden en parochianen. In het bijzonder gedenken we de overleden parochianen vanaf november 2018. Dit jaar gaan we ook weer in processie naar het kerkhof. Samen met het...

Lees meer

Open Eettafel & Ouderensoos

Open Eettafel 16 oktober om 12.00 uur bij Terra Nova Ouderensoos Woensdagmiddag 23 oktober is er een autotocht. Vertrek 14.00 uur bij Terra Nova. Even aanmelden i.v.m. het aantal auto’s. Woensdag 6 nov. gaan we naar het toneel in Lattrop. We vertrekken om 13.15 uur...

Lees meer

Allerzielen

Zaterdag 2 november is het Allerzielen. ‘s Avonds om 20.00 uur gedenken wij onze overledenen met een communieviering in onze kerk. De zang wordt verzorgd door het Plechelmuskoor. Bijzondere aandacht is er voor de overledenen die afgelopen jaar van ons zijn...

Lees meer

Allerzielen

Ook dit jaar zullen we in de viering van Allerzielen op zaterdag 2 november a.s. om 18.00 uur stilstaan bij onze dierbare overledenen. Als het weer het toelaat gaan we na de viering in een stille tocht naar het kerkhof om de graven en het strooiveld te zegenen. Bij...

Lees meer

Collecte Lourdesfonds

Tijdens de Hubertusviering van zondag 3 november a.s. gaat voor het Lourdesfonds een tweede collectemandje rond. De opbrengst daarvan is bestemd voor een zieke of oudere parochiaan van Lattrop-Breklenkamp, die dan in de gelegenheid wordt gesteld een reis naar Lourdes...

Lees meer

Wereldmissiedag 2019

Missie is veelkleurig en veelvormig. Missie is overal, ver weg maar ook dichtbij. De vorm van missie verandert, de inhoud blijft: over letterlijke en figuurlijke grenzen heen werken, je inzetten voor de ander. Iedereen heeft een missie en geeft daar vorm aan. Dit jaar...

Lees meer

Aanmelding 1e H. Communie

Dit jaar wordt de 1e Heilige Communie gevierd op zondag 7 juni 2020. Zit uw kind niet op scholengemeenschap De Meander of 'n Boaken en wil hij/zij graag deelnemen aan de 1e H. Communie, dan kan dat. Wij vragen uw kind hiervoor aan te melden bij het Parochiecentrum van...

Lees meer

Soos & Eettafel

Soos Op woensdag 23 oktober en 6 november zijn er soosmiddagen van 14.00 tot 17.00 uur. Iedereen is weer van harte welkom. Open eettafel november 2019 Op dinsdag 19 november kunt u in de Mare deel nemen aan de open eettafel. Aanvang 12.00 uur. Opgave hiervoor kan bij...

Lees meer

Gezellig creatief bezig zijn

Vanaf 5 september zijn Irene Lukens en Agnes Cornelissen, ook wel “De Malle Mutsen” weer iedere 2 weken op donderdag van 18.00 uur tot 20.00 uur in “De Mare” om gezellig creatief bezig te zijn. Kom rustig een keer kijken wat er allemaal gebeurt. Meteen ook een vraag:...

Lees meer