Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Romereis 2023

Bericht van Gerda Maseland Zaterdag Rome reis Lumen Christi. We hebben antiek Rome bezocht. Onder andere de San Clementekerk. Met een bezoek aan de onderkerk en de tempel uit de Romeinse tijd. Erg bijzonder. Daarna lopend naar klooster Santi Quattro Coronati. Ook het...

Lees meer

Eerste Heilige Communie

In de maanden april, mei of juni worden in veel Rooms-katholieke kerken vieringen gehouden waarbij kinderen hun Eerste Heilige Communie mogen ontvangen. Zo ook bij ons. Allereerst betekent het woord “communie” gemeenschap. Dit wordt ook wel gezien als het tweede...

Lees meer

Biddag voor het gewas

Op woensdag 17 mei vond bij het Landkruis op de Ageler Es de 3e biddag plaats, die door diaken Jan Kerkhof Jonkman werd geleid. Het Gregoriaans Heren Ootmarsum heeft met haar gezangen deze viering muzikaal mogen ondersteunen. Op deze 3e biddag, de dag voor Hemelvaart,...

Lees meer

Activiteiten rond kerk en pastorie

Zoals vele al bemerken vinden er steeds vaker sociaal-culturele en maatschappelijke activiteiten plaats in kerk en pastorie. De kerk als plaats om samen tee komen, een huiskamer van en voor de gemeenschap. Hieronder ziet u het overzicht. We proberen dit actueel te...

Lees meer

Verbouwing van de Pastorie

Deze week zijn we begonnen met de voorbereidende werkzaamheden om van de pastorie een eigentijds “ontmoetingshuis” voor alle inwoners van Lattrop-Breklenkamp te maken. Maar voor het zover is moet er nog veel werk gedaan worden. Mooi dat diverse mensen al toegezegd...

Lees meer

Incasso kerkbijdrage 2023

Binnenkort zal de incasso van de toegezegde kerkbijdrage 2023 plaats vinden. Mocht bij u, het toegezegde bedrag of bankrekeningnummer niet overeenkomen, dan kunt u contact opnemen met de penningmeester. Parochianen, die geen automatische incasso hebben afgegeven, en...

Lees meer

Incasso kerkbijdrage

In april wordt jaarlijks de kerkbijdrage geïnd van de parochianen die hiervoor een machtiging hebben afgegeven. Echter door technische problemen is de kerkbijdrage dit jaar een aantal weken later geïncasseerd. De locatieraad

Lees meer

Laudato si’ week met activiteiten

De week van zondag 21 tot en met zondag 28 mei is het Laudato si’ week met activiteiten om de achtste verjaardag van de encycliek Laudato si’ te vieren. In het najaar, van 1 september tot en met 4 oktober, feestdag van Franciscus van Assisi, wordt bovendien het...

Lees meer