Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Werkgroep Aangepaste Kerkdiensten In Twente

Hallo allemaal, Graag hadden wij jullie willen vertellen dat er net zoals ieder jaar een kerstviering in Nutter wordt gevierd, maar helaas. Zoals jullie weten woedt er een pandemie door de wereld, waardoor we genoodzaakt zijn om de viering voor dit jaar te annuleren....

Lees meer

KISI zorgt voor het Engelenjournaal

Vanaf de eerste zondag van de advent op 29 november tot en met Kerstmis is er iedere dag een speciale aflevering van het "engelenjournaal"! Hier zijn engelen in gesprek met elkaar, is er elke dag een lezing uit de Bijbel, speciaal uitgebeeld en opgenomen vanuit steeds...

Lees meer

Aanmelden voor de kerstvieringen

Op dit moment bereiden wij ons voor op het vieren van Kerstmis met maximaal 30 aanwezigen per viering. Daarbij houden wij de mogelijkheid open om op te schalen naar een hoger aantal als de richtlijnen van de overheid daartoe half december de mogelijkheid bieden. Wij...

Lees meer

Adventskalender

Het hoogfeest van Kerstmis kent een voorbereidingstijd: De adventsperiode. Veel mensen zijn opgegroeid met de jaarlijkse adventskalender, waarbij iedere dag een venstertje geopend mag worden. De ‘online Adventskalender’ staat klaar, om gezinnen (uit parochies) mee te...

Lees meer

Misintenties Kerstmis en Nieuwjaar

Verzoeken voor de misintenties, die tevens geplaatst worden in ’t Preaksteulke, kunt u inleveren bij het Secretariaat Lumen Christi, Kerkplein 3 Ootmarsum, tel. 29 29 91, e-mailadres: ootmarsum@lumenchristi.nl uiterlijk op maandag 7 december 2020 tot 11.00 uur....

Lees meer

Adventsactie 2020

Als parochie Lumen Christi zullen we dit jaar het adventsproject: "voldoende eten voor kinderen in Nicaragua" omarmen. In Nicaragua is 70 procent van de plattelandsbevolking arm. Moeder- en kindsterfte kennen in dit land de hoogste cijfers van Centraal Amerika en...

Lees meer

Vooruitblik Kerstvieringen

In verband met het aanvragen van intenties geven we u een vooruitblik van de vieringen rond Kerstmis. donderdag 24 december: 16.00 uur: Communieviering, p.w. J. v/den Bosch 20.00 uur: Communieviering, d. J. Kerkhof Jonkman 24.00 uur: Nachtmis, pr. Th. Munsterhuis...

Lees meer

Nieuws van Caritas

Helpt u ons, dan kunnen wij anderen helpen Beste mensen, de wintertijd is weer begonnen.. We maken het ondanks deze Corona gezellig thuis. De feestdagen van Sinterklaas en Kerstmis naderen. ’s Avonds is het alweer vroeg donker. Ook juist in deze tijd proberen wij als...

Lees meer

Pastorpraat

Vanmorgen heb ik een mooie herfstwandeling gemaakt. De natuur is nu heel mooi met al die prachtig gekleurde bomen, de bladeren op de paden en de vele paddenstoelen. Het lijkt wel of de natuur mooier is dan andere jaren. Of is het niet de natuur die dit jaar anders is,...

Lees meer

Woordje van de locatieraad

Beste mensen, graag wil ik het volgende met jullie delen. Het is ondertussen alweer 5 jaar geleden dat op het kerkhof de Calvarieberg verplaatst is en op de nieuwe plek de omgeving o.a. verfraaid is met de apostelstenen. Dit zijn de stenen die om de kruisigingsgroep...

Lees meer

Gerharduskalender

De St. Gerardus Bedevaart in Overdinkel heeft dit jaar in aangepaste vorm plaatsgevonden. Wel is de bekende St. Gerardus kalender ook dit jaar te verkrijgen. In De Lutte is deze te bestellen of af te halen bij: Gerard Gervink. Appelvinkstraat 39. Kosten van deze...

Lees meer