Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Vrijwilligers gezocht

Onze werkgroep onderhoud kerkhof is op zoek naar vrijwilligers die het team willen versterken. Gedurende de zomermaanden komt deze groep eens per maand op een woensdag middag samen om het kerkhof te onderhouden. Naast het onderhoud staat ook het gezellig samenzijn...

Lees meer

E H. Communie

De 1e H. Communie op 18 april a.s. gaat NIET door. Deze is verplaatst naar 20 juni. De 1e viering om 9.00 uur gaan de kinderen van groep 5 ter communie. En de 2e viering om 11.00 uur gaan de kinderen van groep 4 en de kinderen uit Agelo ter communie. Hopende voldoende...

Lees meer

Sam’s kleding-inzameling

Ook dit jaar is er weer de Sam's Kledinginzameling voor mensen in nood. Door uw gebruikte kleding en schoeisel in te leveren, kunnen ze in Kananga (Congo) zorgen voor betere leeromstandigheden voor schoolkinderen o.a. klaslokalen opknappen, schoolborden en meubilair...

Lees meer

Project ”levende stenen”

In de kerk lagen op de trappen naar het altaar mooi versierde stenen. Stenen daar neergelegd door volwassenen met woorden erop geschreven. Veel mensen vinden dit een moeilijke onzekere tijd. Door de moeilijkheden op te schrijven en bij het kruis neer te leggen hopen...

Lees meer

Jaarvergadering

Al meer dan een jaar zijn bijeenkomsten niet toegestaan door corona. Zo hebben we ook de jaarvergadering het afgelopen jaar niet kunnen houden. Ook dit voorjaar lijkt het erop dat bijeenkomsten nog niet mogelijk zijn. We hopen dat het komende najaar de jaarvergadering...

Lees meer

Weggerolde steen

Thema van Paastijd en Lente 2021 Elke steen heeft zijn eigen geheim. Want onder elke steen di op de grond ligt zit leven! Kijk zelf maar eens.... Op de site werken we deze maand met het inspirerende beeld van die weggerolde steen. In beschilderde kiezels. In...

Lees meer

GELOVEN IN CORONATIJD

Beste mensen, In het KBO/PCOB-Magazine van april las ik een interview met Almatine Leene, theoloog des vaderlands. Een klein gedeelte daarvan wil ik U niet onthouden. Ze vermoedt, dat de coronatijd ons leven blijvend zal veranderen en ze merkt, dat mensen heel...

Lees meer

Parochiebestuur – Wie is Gerdi Beuvink?

Oldenzaalse, 66 jaar, levenspartner van Jos, gepensioneerd onderwijzeres, gids op Huis Singraven, taalmaatje van zuster Maria Virgini, schildert vogels, geniet al wandelend van de Twentse natuur. Ik kreeg het verzoek om als adviseur toe te treden tot het...

Lees meer

Paaskaarsen 2019 en 2020

Beste mensen, allen die met ons verbonden zijn. Hier in de kerk of via andere mogelijkheden. Allereerst wens ik u, mede namens de locatieraad, allemaal een Zalig Pasen! Dat we mogen blijven geloven dat de duisternis overwonnen wordt door het Licht van de Verrezen...

Lees meer