Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Mededeling Actie Kerkbalansactie 2019

Beste medeparochianen, Wanneer u dit bericht leest heeft u waarschijnlijk het gebruikelijke intekenformulier voor de Aktie Kerkbalans 2019 al ontvangen. De Aktie loopt dit jaar van 19 januari tot en met 2 februari 2019 met als thema: GEEF VOOR JE KERK”.Het is het...

Lees meer

Vormselviering

Op zaterdag 2 februari a.s. vinden de Vormselvieringen plaats. Toediening van het H.Vormsel vindt plaats in de eucharistie-vieringen om 16.30 uur en om 19.00 uur. De vormheer is rector Kuipers i.s.m. pastor Schraven. De themakoren van Lattrop/Tilligte verzorgen de...

Lees meer

Locatie nieuws

Aktie Kerkbalans 2019 komt eraan! De voorbereidingen voor de actie Kerkbalans zijn weer in volle gang. Het thema van de actie is wederom: ‘Geef voor je kerk’. Onze locatie staat voor de grote uitdaging om ons geloof vorm te geven in deze moderne en snel veranderende...

Lees meer

H.Vormsel

Hallo allemaal, Op zaterdag 9 maart zullen wij het Heilig Vormsel ontvangen door Vormheer Rector Kuipers in de H. Nicolaaskerk in Denekamp. Deze viering begint om 16.30 uur. Zaterdag 2 februari is er in onze eigen kerk een presentatieviering waarin wij ons voor zullen...

Lees meer

Soos & Open eettafel

Op woensdag 30 januari is er soos, zoals gewoonlijk, van 14.00 tot 17.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Open eettafel februari 2019 Op vrijdag 1 februari is in de Mare de eerste open eettafel van het nieuwe jaar. Aanvang 12.00 uur. Bingo is op 25 januari. Opgave...

Lees meer

Dankwoord koster Grashof

Bedankje Hierbij wil ik, en ook namens Rita, de locatieraad voor de mooie woorden, de kaars en de bloemen bedanken. Tevens wil ik iedereen bedanken voor de ondersteunende woorden bij het afscheid als koster van st. Jozefkerk. Bennie Grashof  

Lees meer

Samen Welzijn – Bingoavond

Bingoavond vrijdag 25 januari. Nu de dagen nog kort genoeg zijn en de avonden langer is dat een goede reden voor een gezellige Bingoavond in de Mare. Samen Welzijn Noord Deurningen organiseert deze bingoavond voor volwassenen. We delen prijzen uit voor bijvoorbeeld...

Lees meer

Feestweek

De voorbereidingen voor de viering van het 200-jarig bestaan van onze geloofsgemeenschap en de herdenking van de 200-ste geboortedag van de in Lattrop geboren kunstschilder Johan Barthold Jongkind vorderen gestaag. De feestweek van 2 juni t/m 9 juni wordt van dag tot...

Lees meer

Heilig Vormsel zaterdag 02 februari 2019

Zaterdag 2 februari 2019 om 16.30 uur is de viering van het Heilig Vormsel in de kerk van Ootmarsum met Rector P. Kuipers en Pastor I. Schraven. De namen van de Vormelingen zijn: Kian ter Haar - Brent Kienhuis - Dijne Roelofs - Casper Rerink - Mees Fox en  Jop Warmes...

Lees meer