Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Missietent Tilligte 2019

De Missietent Tilligte vindt dit jaar plaats in het weekend van zaterdag 14 december en zondag 15 december. Dit jaarlijks terugkerend gebeuren is alleen mogelijk met steun en veel enthousiaste mensen. We hopen wederom een beroep te mogen doen op jullie medewerking en...

Lees meer

Eerste Zondag van de Advent: Weest waakzaam!

Opening Jaar van de Eucharistie Wie in onze dagen zijn ogen goed durft open te doen, die ziet en voelt van alle kanten dreigingen op ons afkomen. Bedreigingen die het leven en de toekomst van onze aarde raken. Na de euforie op Prinsjesdag toen de zon nog volop scheen...

Lees meer

In memoriam pastoor Herman Heuven

“Ubi caritas et amor, Deus ibi est”. Waar liefde is en barmhartigheid, daar is God. De wapenspreuk van Herman Heuven die woensdag 20 november overleed. Geheel onverwacht kwam zijn heengaan niet maar toch, als het onvermijdelijke daar is schrik je. Pastoor Heuven een...

Lees meer

Ceciliafeest 2019

Op 24 november werd door het Sint Nicolaaskoor het traditionele Ceciliafeest gevierd, de Heilige Cecilia patrones van de muziek en de koorzang. Ook is het traditie om de jubilerende leden van het koor in het zonnetje te zetten. Dit jaar waren dat drie gerenommeerde...

Lees meer

Werkgroep Ziekenbezoek

Jammer, na 15 jaar houdt de werkgroep Ziekenbezoek op te bestaan…..of toch niet? Een terugblik: in september 2004 zitten Nelleke Ruhe en Ida Hemmer bij elkaar om na overleg met pastoor Cornelissen en diaken Huitink te komen tot deze werkgroep. Het doel was en bleef:...

Lees meer

Soos & Open Eettafel

Soos Op woensdag 4 en 18 december is er een soosmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Iedereen is weer van harte welkom. Open eettafel december 2019 Op vrijdag 6 en dinsdag 17 december kunt u in de Mare deelnemen aan de open eettafel. Aanvang 12.00 uur. Opgave hiervoor kan...

Lees meer

Kerstconcert Lattrop

Op zaterdag 14 december om 18.00 uur zal het jaarlijkse Kerstconcert plaatsvinden. Dit wordt verzorgd door het Dames- en Herenkoor, het Themakoor en een gelegenheidskinderkoor van kinderen van de basisschool. Na afloop is er een gezellig samenzijn met koffie en de...

Lees meer

Onderhoudswerkzaamheden

Geachte medeparochianen, Nu de brug over de gele beek gereed is starten we binnenkort met de nodige aanpassingen rond en aan ons strooiveld bij de Mariakapel. Naast een afscherming van het strooiveld van het wandelpad “ ’n Weel” zal ook het binnengedeelte van het...

Lees meer

Nieuwe doopdata

1 maart 2020 om 10.30 uur; voorbereiding 20 februari 2020 om 20.00 uur te Ootmarsum. 13 juni 2020 om 16.30 uur; Voorbereiding 14 mei 2020 om 20.00 uur te Ootmarsum.

Lees meer

Kerstconcert Kamerkoor Pur Sang

Nova, Nova! O.l.v. Frank Deiman Slagwerk: Hans Grutterink Mariakerk Beuningen (O) 21.12.2019 om 16.00 uur. Entree 10,- Kinderen onder 12 jaar gratis Chocolademelk en glühwein na afloop Pur Sang brengt een Kerstconcert met een verrassend nieuwe kijk op het...

Lees meer

Pastor Praat

Andermans geluk "Het is weer advent, kijk hoe het eerste kaarsje brandt..." het liedje dat kinderen zingen bij het aansteken van de kaarsjes van de adventskrans. Terwijl ze tegelijkertijd vol verwachting zingen voor de Sint. Zo is ook de adventsperiode een periode van...

Lees meer

Adventsactie “Kinderen brengen hoop”

Wie moeder is geworden, weet dat je leven daarmee wezenlijk verandert. Opeens maak je deel uit van iets groters. In onze kinderen wordt geschiedenis zichtbaar, maar ook toekomst. Zo brengen ze hoop. Hoop dat ze een verschil ten goede zullen maken. Hoop op een betere...

Lees meer