Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

15e zondag: Wie is je naaste

De afgelopen week zat ik naast een vrij jonge weduwe, haar man was bijna twee jaar geleden vrij snel, nadat bij hem kanker was geconstateerd, overleden. In enkele weken tijd hadden ze van alles moeten beslissen, hoe verder met de boerderij, de kinderen wilden deze...

Lees meer

Nieuwe doopdata voor Lattrop

Zaterdag 7 september om 17.30 uur door pastoor Munsterhuis, voorbereiding 15 augustus om 20.00 uur in de pastorie te Ootmarsum. Zondag 8 december om 10.30 uur door Diaken J. Kerkhof Jonkman, voorbereiding 21 november om 20.00 uur in de pastorie te Ootmarsum.

Lees meer

Beëindiging taak

Onlangs heeft Sientje Fox i.v.m. haar leeftijd besloten om met haar taak, het schoonhouden en verzorgen ( kaarsen en bloemetjes) in en rond de Mariakapel, te gaan stoppen. We zijn Sientje zeer erkentelijk voor het jarenlang perfect schoonhouden en verzorgen van onze...

Lees meer

Informatieavond H. Vormsel

Op dinsdag 17 september om 20:00 uur is er in het parochiecentrum een informatieavond over het H. Vormsel. Deze avond is voor ouders van wiens kind komend schooljaar in groep 8 zit (leeftijd 11-12 jaar). Tijdens deze avond wordt uitleg gegeven over het vormsel zelf,...

Lees meer

Gastenboek

Het zal u niet ontgaan zijn dat we sinds kort een mooi gastenboek hebben achter in de kerk, deze ligt op een mooie console gemaakt door Gerard Evering. Het gastenboek is geschonken door een mede parochiaan. Hartelijke dank hiervoor. Mocht u hier ook in willen...

Lees meer

Pastorale brief bij Jaar van de Eucharistie

In het Aartsbisdom Utrecht start op de Eerste zondag van de Advent (zondag 1 december 2019) een ‘Jaar van de Eucharistie’, dat loopt t/m Christus, Koning van het Heelal (22 november 2020). In de aanloop naar dit jaar heeft kardinaal Eijk een pastorale brief...

Lees meer