Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Ouderensoos

Op woensdagmiddag 6 OKTOBER 2021 beginnen we eindelijk weer en hopen dat alles goed blijft gaan. Het bestuur heeft een vergadering gehad en samen hebben we besloten woensdagmiddag 6 oktober om 14.30 uur de eerste gezellige middag bij Terra Nova te komen. Gezellig...

Lees meer

Gregoriaanse gezangen weer ten gehore

Op zondag 15 augustus om 09:00 uur zingt in de r.k.-kerk H.H. Simon en Judas in Ootmarsum het Gregoriaanse Herenkoor van Ootmarsum weer voor het eerst sinds de corona-pandemie. Door de versoepelingen en het feit dat alle leden volledig zijn gevaccineerd durven de...

Lees meer

Gevraagd

Vrijwillig(st)ers bij de Open Eettafel om ons te helpen bij het tafel dekken, serveren en opruimen. De Open Eettafel vindt elke eerste vrijdag en derde dinsdag van de maand plaats. Het is tevens mogelijk dat u of op de dinsdag of op de vrijdag komt helpen. Tijd: van...

Lees meer

MARIA TEN HEMELOPNEMING

Zondag 15 augustus om 10.30 uur is de Eucharistieviering bij de Mariakapel aan de Molendijk, (bij slecht weer in de kerk) voorganger pastoor T. Munsterhuis Zang wordt verzorgd door enkele leden van het Sint Nicolaaskoor

Lees meer

Informatie H. Vormsel 2022

Ondanks de coronamaatregelen hebben op 12 juni jl. tijdens twee bijzondere vieringen in het totaal 22 kinderen uit De Lutte het sacrament van het H. Vormsel ontvangen van bisschop Woorts. Na de zomerperiode zal vanuit de Parochie Lumen Christi de voorbereidingen voor...

Lees meer

St. Jozef tentoonstelling in kerk De Lutte

Paus Franciscus heeft in december het jaar 2021 uitgeroepen als het St. Jozefjaar. In zijn apostolische brief “Patris Corde” (d.i. “met een vaderhart”) wil Paus Franciscus er nog eens op wijzen dat St. Jozef een voorbeeld is voor alle mannen. Als hoofd van de Heilige...

Lees meer

Bedevaart Keverlaer: vrijdag 27 augustus

De bedevaart is vrijdag 27 en zaterdag 28 augustus. Fietsers en wandelaars gaan een of twee dagen eerder op pad. Op vrijdag 27 augustus gaan we één dag op bedevaart. Graag willen we weten wie er belangstelling heeft om mee te gaan. Voor opgave en informatie: Ria...

Lees meer