Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Jong Aartsbisdom houdt 4th of July BBQ party

Met de huidige versoepelingen van de coronamaatregelen acht Jong Aartsbisdom (JA) het veilig genoeg om op 4 juli een feestelijke barbecue te organiseren in de tuin van de bisschop. “Uiteraard houden we ons aan de 1,5 meter afstand en de hygiënemaatregelen,” aldus het...

Lees meer

Eerste Communicantjes proficiat!

De afgelopen weken hebben kinderen uit de groepen 4 van alle basisscholen hun Eerste H. Communie gedaan. Wij ervaren dat altijd als een heel bijzonder feest. Zoveel kinderen die Christus mogen ontmoeten in de Eucharistie. Graag willen wij, mede namens de leden van de...

Lees meer

Vieren in vakantietijd

Tijdens de vakantie maanden juli en augustus zal er evenals de voorgaande 2 jaar geen weekendviering plaatsvinden op de zaterdagavond. U bent van harte welkom in de viering van 9.00u op zondagochtend. We zijn blij dat we nu weer met wat meer mensen naar de kerk kunnen...

Lees meer

Musical vertelling over Apostel Paulus

Zondagmiddag 4 juli om 15.00 uur is er iets speciaals te zien in de katholieke kerk. Het levensverhaal van de apostel Paulus, die nu zo’n 2000 jaar geleden leefde, staat centraal. We horen over zijn jeugd, zijn volwassen leven en wat hem bewoog. Eerst was hij een...

Lees meer

Open eettafel

Na een lange corona pauze zal vanaf juli eindelijk weer de open eettafel van start gaan. Deze zal plaatsvinden op elke 2e woensdag van de maand om 12.00 uur in de pastorie (1e keer op woensdag 14 juli a.s.)

Lees meer

Acolieten weekend- en uitvaartvieringen

We zijn binnen onze locatie op zoek naar acolieten voor de weekend- en/of uitvaartvieringen. Vanwege de leeftijd van enkele acolieten zijn we op zoek naar verjonging. Mannen en/of vrouwen zijn welkom voor deze functie. Hebt U hiervoor belangstelling, dan kunt U...

Lees meer

Gevraagd:

Enkele vrijwilligers voor het ophalen van het oud papier in het buitengebied van Beuningen. De werkzaamheden worden eens in de vijf weken op een zaterdagochtend uitgevoerd. Gemiddelde tijdsduur is 1.5 uur. Wij zoeken vrijwilligers, die het oud papier, dat door de...

Lees meer

Geloven thuis:Luister goed!

Zoemende bijen, rinkelende ijsblokjes, spelende kinderen in het water... bij de zomer horen specifieke geluiden. We zoeken rust en stilte en horen dan ook misschien die stem in ons die er altijd is, die heel zacht en uitnodigend klinkt. In onze vijf rubrieken vind je...

Lees meer