Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Hemelvaartsviering

Op Hemelvaartsdag 26 mei 2022 is er in onze parochie één gezamenlijke viering voor alle geloofsgemeenschappen. Deze eucharistieviering zal om 09.00 uur in de Plechelmuskerk te De Lutte plaats vinden. Bij goed weer wordt deze buiten in de tuin gehouden, bij slecht weer...

Lees meer

H. Vormsel

Op zaterdag 7 mei waren er opnieuw 2 vormselvieringen ditmaal in Denekamp waaronder jongeren uit Beuningen en Noord Deurningen en natuurlijk ook van de scholen in Denekamp. Voorafgaand was er nog een gesprek met de vormheer, vicaris generaal en hulpbisschop...

Lees meer

Wijding Landkruis

Op zaterdag 7 mei vond in Hezingen een bijzondere gebeurtenis plaats. De wijding van het Landkruis tijdens een viering met medewerking van het Basiliekkoor, de voorganger was diaken Kerkhof Jonkman

Lees meer

4e zondag van Pasen: Aan de stem herken je Hem

Afgelopen week, na afloop van een viering keek een oudere dame mij aan en zei: “Bent u het nou wel of niet?” Blijkbaar vertrouwde zij zichzelf niet omdat in al een aantal weken met een bijna kaalgeschoren hoofd rondloop vanwege een behandeling met chemozalf. “Ja”, zo...

Lees meer

Kort verslag jaarvergadering Beuningen

Na twee jaar géén jaarvergadering hebben kunnen houden door corona, kon het dit jaar wel doorgaan. De belangstelling hiervoor was echter niet groot. De notulen van de jaarvergadering 2019 zijn goedgekeurd. Korte terugblik afgelopen jaren Mutaties die afgelopen jaren...

Lees meer

Uitreiking paaskaars aan Ria Tijans

Dank je wel! Ria Tijans heeft tijdens de paasviering, de paaskaars van het afgelopen jaar in ontvangst mogen nemen voor haar vele vrijwilligerswerk. Al vele jaren zet Ria zich in voor onze geloofsgemeenschap. Ze heeft in het parochiebestuur gezeten en jarenlang zat ze...

Lees meer

Mededelingen locatieraad

Het is in het vervolg mogelijk om berichten /mededelingen (niet commercieel) van verenigingen/clubs e.d. in het Kerk’nbleadke te plaatsen. De berichten kunnen rechtstreeks doorgegeven worden aan Mariëlle Timmerhuis, marielle.timmerhuis@gmail.com. De sluitingsdatum...

Lees meer

Benefietconcert

Vrijdagavond 20 mei om 20.30 uur organiseert Bente Hof een benefietconcert in onze kerk om geld op te halen voor de Stichting Mariëtte’s Child Care in Ghana. Bente doet dit in samenwerking met studiegenoten van het ArtEZ Conservatorium Enschede en het Gospelkoor ‘The...

Lees meer

Titus Brandsma

Op 15 mei 2022 wordt hij, Titus Brandsma, heilig verklaard. Juist nu is zijn voorbeeld hoogst actueel. Goede God, God van Vrede, wij danken U voor het offer dat Titus Brandsma bracht omwille van vrede en gerechtigheid. Wij vragen U: help ons om zijn voorbeeld en dat...

Lees meer

VRIJWILLIGERSFEEST H. JOZEFKERK

Nu er geen beperkende regels meer gelden, wordt het hoog tijd om dit jaar met alle vrijwilligers van de H. Jozef kerk een gezellig feestje te vieren. Wij willen iedereen dan ook vragen om alvast de datum VRIJDAG 1 JULI 2022 VANAF 19.00 UUR te noteren op de kalender....

Lees meer