Welkom op de nieuwspagina van parochie Lumen Christi

Hier vind u alle nieuws van de parochie Lumen Christi én van de locaties

Gebedsviering Palmpasen

De gebedsviering uit de H. Nicolaas in Denekamp van 5 april 09.00u kunt u hier live volgen door op KERKTV te klikken VOORGANGERS: PASTOR KERKHOF JONKMAN EN PASTOR SCHRAVEN. [embeddoc...

Lees meer

Aan alle kinderen

Aan de communicanten, de kinderen van de kinderkoren, de misdienaars, jullie broertjes en zusjes, vriendjes en alle andere kinderen van de parochie Lumen Christi. Dit jaar gaan we Palmpasen de Goede Week en Pasen heel anders vieren. Je kunt niet naar de kerk toe gaan...

Lees meer

Uitleg van de palmpasenstok

De palmpasenstok bestaat uit twee stokken in de vorm van een kruis, en wordt met palmpasen gemaakt. Er zijn bepaalde vaste attributen bij, die elk een eigen betekenis hebben: Kruis Kruis van Jezus: contrast met feestelijke versiering. Het kruis staat symbool voor het...

Lees meer

Informatie mbt coronavirus

Beste parochianen, In verband met het coronavirus willen we graag het volgende onder uw aandacht brengen: De parochiële vergadering die gepland was op 21 april zal tot nader orde worden opgeschoven. Het secretariaat is tijdelijk gesloten indien nodig kunt u contact...

Lees meer

75 jaar vrijheid

Om te vieren, dat Tilligte op 4 april 1945 is bevrijd, verzoeken we u vriendelijk om in het weekend van zaterdag 4 april en zondag 5 april 2020 de Nederlandse vlag in top te hangen. Dit om samen 75 jaar vrijheid te vieren. Daarnaast nodigen we u uit, om zoals...

Lees meer

BISDOM Nieuwsbrief nr 212 – 1 april 2020

Beste abonnee, Hierbij ontvangt u editie nr. 212 van de nieuwsbrief ‘aartsbisdom.nu’ van het Aartsbisdom Utrecht. Deze editie begint met een overzicht van de officiële ‘coronaberichten’ van het Aartsbisdom Utrecht uit de afgelopen twee weken. Ook verder bevat deze...

Lees meer

Mededeling m.b.t. de Vieringen

Alle vieringen, ook al zijn ze in het Kerk’nbleadke als zodanig aangegeven, zijn tot en met Pinksteren afgelast. Er zijn dus geen vieringen in de kerk en er is ook geen ouderenviering. Mochten er tussentijds veranderde maatregelen komen dan wordt u via deze website...

Lees meer

Van de Locatieraad

We leven momenteel in een moeilijke tijd; velen van u ervaren het als een periode van vertwijfeling en grote onzekerheid. Niets is vandaag nog zeker, het publieke leven ligt plat en we blijven zoveel mogelijk thuis om deze crisis te kunnen beteugelen. Vooral voor onze...

Lees meer

Locatienieuws

Mariakapel De Mariakapel bij het kerkhof heeft een opknapbeurt ondergaan. De luidklok is in het torentje geplaatst en kan nu bij bijzondere gelegenheden geluid worden. Verder is er binnen en buiten het nodige schilderwerk verricht. Vooral het plafond was aan een...

Lees meer

Help projecten Vastenactie!

Het openbare leven is tot stilstand gekomen als gevolg van maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Ook onze kerken sloten hun deuren. De vertrouwde collectes tijdens de Vastentijd vinden daarom geen doorgang. En dat in een tijd waarin van oudsher gul...

Lees meer

Reis naar Brazilië uitgesteld

Beste parochianen, het coronavirus heeft ons gedwongen om ons bezoek aan pater Hennie Haamberg in Brazilië op het laatste moment uit te stellen. Kort voor ons vertrek kregen wij van hem een telefoontje dat het onverantwoord was om naar hem toe te komen omdat ook het...

Lees meer