#Blijfinmijnliefde is de oproep die dit jaar centraal staat tijdens de Week van gebed voor eenheid van de christenen. Het is een oproep van Jezus zelf aan zijn leerlingen: “Blijf in mijn liefde en je zult veel vrucht dragen” (Johannes 15 vers 9).
In de jaarlijkse Week van gebed voor eenheid van christenen bidden christenen samen voor eenheid. Deze gebedsbeweging begon al ruim 150 jaar geleden en wordt wereldwijd gehouden. Naar schatting doen in Nederland zo’n 200.000 mensen jaarlijks mee met het initiatief.

De zusters uit de oecumenische kloostergemeenschap in Grandchamp (Zwitserland) hebben het materiaal voor de gebedsweek dit jaar voorbereid. Deze gemeenschap wijdt zich sinds haar ontstaan in de jaren dertig van de vorige eeuw aan eenheid en gebed; hun verbondenheid met Christus zien zij als bron van de vrucht van eenheid. In het kader van de Week van gebed zijn er in onze parochie twee oecumenische vieringen: – op zondag 17 januari om 10.30 uur in de Protestantse kerk in Denekamp, Grotestraat 3. Voorgangers zijn ds. Erna Lensink en pastor José van den Bosch. U hoeft zich voor deze viering niet aan te melden, maar in verband met de coronamaatregelen is er een maximum aantal toegestane bezoekers en vindt er registratie bij binnenkomst plaats;

-op zondag 24 januari om 10.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Ganzenmarkt in Ootmarsum.

Voorgangers zijn ds. Roelof Kloosterziel en pastor Tom van Vilsteren.

Om zeker te zijn van een plek, is het aan te raden u voor deze viering van 24 januari op te geven: karinbaanstra@gmail.com

Voor meer informatie over Week van Gebed voor Eenheid: https://www.weekvangebed.nl/blijfinmijnliefde