Meditatievieringen tijdens de veertigdagen tijd in Ootmarsum Aswoensdag begint de voorbereidingstijd op Pasen, gemarkeerd door het askruisje. Zoals al enkele jaren gebruikelijk is, zal er op de 5 woensdagen in de veertigdagentijd een meditatieve viering plaatsvinden. Aan de hand van kruiswegstaties uit onze kerk is er een gezamenlijke voorbereiding geweest met ds Annerie Snier. Zowel Christa Bolscher als Annerie Snier zullen voorgaan. Wij nodigen u van harte uit om aanwezig te zijn in deze korte, ingetogen meditaties, die een bijzonder sfeer kennen, mede door de speciale muziekstukken die zullen klinken en tot inkeer uitnodigen. Door te luisteren, te bidden en door bezinning bereiden we ons zo samen voor op het naderende paasfeest. De thema’s zijn als volgt: woensdag 13 maart : “Geen ontkomen meer aan” woensdag 20 maart: “Heel dichtbij zijn” woensdag 27 maart: “Gedwongen om te helpen” woensdag 3 april: “Zien” woensdag 10 april: “Bijna niet te dragen” De aanvang is telkens 19.00u. Vanaf 18.45u wordt u ontvangen met passende muziek .

De Werkgroep Meditaties