Beste mensen,

Sinds een aantal weken zijn we bezig om de kerkradio te gebruiken om verbinding te creëren en te behouden met de mensen die aan huis gekluisterd zijn in deze toch wel bijzondere tijd. Dit doen we in de vorm van het vertellen van verhalen via de kerkradio, u hebt er inmiddels 3 kunnen beluisteren
De verhalen worden nu verteld iedere vrijdagochtend om 10.30 uur.
Van de kerkradio gebruikers hebben we de namen en adressen, graag zouden we hun telefoonnummer en evt. mailadres ontvangen omdat we graag enige terugkoppeling zouden willen ontvangen over onderwerpen die mensen aanspreken. En horen of mensen dit initiatief waarderen en of het levensvatbaar is en blijft. Mensen die een verhaal willen vertellen nodigen we van harte uit te reageren. Dit kan bij pwiefferink@gmail.com tel 0620545986
We hopen dat u hier plezier aan beleeft.