De werkgroep 10 jaar Lumen Christi heeft haar werkzaamheden voor de lustrumactiviteiten even op een laag pitje moeten zetten vanwege de coronacrisis.

De werkgroep was druk bezig met de organisatie van de gezamenlijke Pinksterviering met de speciaal daaraan gekoppelde kindernevendienst, toen het gevreesde coronavirus roet in het eten gooide en onze samenleving op non-actief zette. Daarom gaat de Pinksterviering in het Openluchtmuseum in Ootmarsum niet door, net als de activiteit “Heel Lumen Christi bakt”, waarbij alle locaties iets lekker zouden verzorgen bij de gezamenlijke koffie na afloop. Ondertussen wordt er wel doorgewerkt aan de Glossy, het speciale themablad dat verschijnt bij deze gelegenheid en waarbij alle locaties iets vertellen en laten zien van hun geloofsgemeenschap. Een prachtige gelegenheid om elkaar beter te leren kennen. Het voornemen is om de Glossy 10 jaar Lumen Christi medio mei te laten verschijnen. De zaklampjesactie “Lumen Christi, een licht op je pad” met opbrengst voor een goed doel, zal op een later tijdstip van start gaan. Wel komt de Zandtovenaar ( bekend van t.v.) op vrijdagavond 18 december naar Denekamp, die met zijn zandstrooikunst het kerstverhaal uitbeeldt op het Nicolaasplein in Denekamp, met als verteller Theo Scholte Lubberink uit Agelo en zang van de Themakoren uit Denekamp en Lattrop, o.l.v. Dennis Oude Nijeweme.

We houden u op de hoogte van het vervolg.

Werkgroep 10 jaar Lumen Christi!