Een grote groep mensen zet zich iedere dag vrijwillig, vol plezier en enthousiasme in voor de mensen, die wonen in woonzorgcentrum Gerardus Majella te Denekamp. Zij willen de dingen blijven doen zoals ze altijd deden en zo hun leefplezier behouden. Of het nu gaat om het bezoeken van de kaartclub of de dagvoorziening; het doen van een dagelijkse wandeling of lekker samen fietsen; samen eten of het pakken van een terras, alles is mogelijk. Uitgangspunt is de wens van de bewoner(s) en hoe jij kunt bijdragen om deze wens te vervullen. Voor de volgende functies zijn wij nog op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Op maandag en vrijdagmorgen wordt er een korte viering gehouden voor een kleine groep bewoners in de Kapel. Wij zoeken hiervoor nog vrijwilligers die bevoegd zijn om hierin voor te gaan. Er is een roulatiesysteem. Het is van 9.30 – 11.00 uur. Daarnaast zoeken wij voor de zondagsviering ook vrijwilligers van 9.00 – 12.00. Het gaat hierbij om het klaarzetten van de kerkzaal en het halen en brengen van de bewoners naar de viering, belangrijk is dat je fysiek belastbaar bent. Voorafgaand en na de tijd wordt er koffie gedronken. Tijdens de dienst begeleid je de bewoners. Ook hier maken we gebruik van een roulatiesysteem. Ben je enthousiast en wil je weten of jij iets kunt betekenen? Neem gerust contact met me op dan kijken we samen naar de mogelijkheden. Olga Boomkamp, vrijwilligerscoördinator Gerardus Majella 12
Telefoon: 06-22268966
E-mail: o.boomkamp@zorggroepsintmaarten.nl

Website: www.zorggroepsintmaarten.nl/vrijwilligers