Deze website maakt gebruik van functionele cookies.

Dit type cookie is noodzakelijk voor het goed functioneren van de site.

Deze Site heeft links naar Facebook en andere Sites op de pagina Links. Door op deze icon of links te klikken wordt u doorverwezen naar het gekozen platform c.q. site. Daar geldt het privacybeleid van het gekozen platform c.q. site.

Cookies verwijderen en/of uitschakelen.

Dat kunt u doen in de browser die u gebruikt. Het kan zijn dat u door gebruik van verschillende hardware (desktop/pad/smartphone)  ook verschillende browsers gebruikt.

Contactformulieren

Als u via contactformulieren persoonsgebonden informatie met ons deelt dan moet u akkoord gaan met de verwerking van deze gegevens door ons. De verwerking van deze aan ons verstrekte gegevens beperkt zich uitsluitend tot de inhoud van het specifieke bericht en de eventueel daaruit volgende correspondentie.

Naam en contactgegevens van de parochie

  • Naam: Parochie Lumen Christi
  • adres: Nicolaasplein 2, 7591 MA Denekamp
  • Telefoonnummer: 0541- 353551
  • E-mail parochiesecretariaat: secretariaat@lumenchristi.nl