Op zaterdag 17 juni kwam de jongerengroep JOIN US weer bij elkaar voor een gezellige en ook leerzame avond.

Drie groepen van vier jongeren streden in de PUBQUIZ voor de prijzen en de eer. Elke groep bedacht zelf een groepsnaam. Rick was de perfecte quizmaster, hij zette er flink vaart achter! Amber, Jorien en Coen begeleidden de drie groepen. Frank en Bert verzorgden ondertussen de BBQ-hapjes en Ans had de schone taak om jury te zijn.

We speelden 7 rondes met elk een verschillend thema. Tussen de rondes door werd er gesmikkeld en stond er een heuse ‘Verstappen-springkussen-auto’ klaar om je op uit te leven.

Fa. Begri, Bert en Ingrid Beimer, dat was echt een verrassing! En wat vonden die grote jongeren dat leuk!Elke ronde werd afgesloten met een gekke opdracht, waarmee dan de gescoorde punten door de winnaar konden worden verdubbeld. Tot en met ronde drie ging de ‘Hawai’-groep ruim aan de kop. Een groep van vier jongens bood dapper weerstand! In ronde vier werd de ‘PUBQIZE’- groep zo goed dat ze aankop bleven en uiteindelijk ook wonnen.

Laura, Sarie, Kaylee en Britt, o.l.v. Jorien , GEFELICITEERD!

Kijk hier naar de foto’s